Anasayfa       Kurumsal       Ürünler       Kurumsal - Toptan Satış       Online Sipariş       Online Katalog       İletişim

 
  » Kurumsal
 
   Çarşıbaşı’nın geçmişi 1990 öncesi İstanbul Sultanhamam’da küçük bir dükkan ile başlayan ticari faaliyete dayanır. Bu dükkanda değişik üreticilerden tedarik edilen ağırlıklı olarak çorap ve iç giyim ürünleri Anadolu’dan gelen küçük perakendecilere satılırdı. Ürün çeşitliliği sınırlıydı. Müşterilerle yakın ilişkiler geliştirildi, onların zamanla gelişen ve değişen ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmek için üstün bir çaba sarfedildi.
   Sonrasında Sultanhamam bölgesinde nihai tüketicilere yönelik perakende mağazaları da açılmaya başlandı. Bununla birlikte sunulan ürün yelpazesi de genişletildi. Artık bir yanda küçüklü büyüklü perakendecilere belli bir kalite çizgisini yakalamış çorap ve iç giyim ürünleri sunulurken perakende mağazaları kanalıyla da nihai tüketicilerin ihtiyaçları karşılanmaya çalışılıyordu.

   Perakende mağazacılığa girişle birlikte Çarşıbaşı nihai tüketicilerin beklentileri, ihtiyaçları ve tüketim davranışları konusunda zengin bir deneyim sahibi oldu. Müşterilerinden öğrendiklerini işini daha da geliştirmek, müşterilerini daha da memnun etmek ve onların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için kullanmaya başladı.

   Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve ar-ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesinde 12.000 m2 lik daha geniş bir alana taşındı. Burada yeni makina yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren çorap boyama işlemi için kendi bünyesinde entegre boyahane’yi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

   Üretime yapılan yatırımla iç giyim alanında geniş bir yelpazede kaliteli iç giyim ürünlerinin hızlı bir şekilde üretilmesi mümkün hale geldi.

   Öte yandan perakende alanında da yatırımlara hız verildi. Mevcut perakende mağazalarının sağladığı başarıyla birlikte değişik lokasyonlarda yeni mağazalar açıldı. İstanbul’da Eminönü’deki mağaza sayısı 4’e çıktı. Kadıköy mağazaları ve Osmanbey mağazası açıldı. Bursa’da, İstanbul Bayrampaşa’da ve İstanbul Haramidere’de Carrefour alışveriş merkezlerinde mağazalar açıldı. Ankara’da Kızılay bölgesinde çok katlı 2 büyük mağaza açıldı. İzmir’in geleneksel alışveriş mekanı Kemeraltı’nda o bölgenin en büyük iç giyim mağazası açıldı.

   Bugün Çarşıbaşı’nın İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa Mersin ve Gaziantep’de toplam 18 mağazası bulunuyor. Mağazalar ağırlıklı olarak yüksek yaya trafiği arterlerinde veya gelişmekte olan alışveriş merkezlerinde yer alıyor. Çok çeşitli ve kaliteli iç giyim ve çorap markasının ve ürünlerinin oldukça ekonomik fiyat düzeylerinde tüketicilere sunulduğu Çarşıbaşı mağazaları her kesimden tüketicilerin sık sık uğradıkları mekanlar haline geldi.

   Grubumuz Pierre Cardin markasının, bayan ve çocuk çoraplarının Türkiye, İran, Irak ve Suriye ülkelerindeki tek üretim ve pazarlama lisansörüdür.
 
 
 

Online Alışveriş Yapmak ve Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayın!

 

     
 
 

Çarşıbaşı Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2012 © safyunicgiyim.com - Tüm Hakları Saklıdır!

 

Çarşıbaşı Kozmetik Tekstil Ltd. Şti. © 2012

Organize Deri Sanayi Bölgesi Zırnık Sk. No: 1/B Tuzla - İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: 0216 499 96 96   Faks : 0216 420 09 65